ÜRÜN DETAY

Zemin Etüd Cihazı, Zond Gpr Radar


Ürün Kodu: 1702
Fiyat: Girilmedi

Kiralık toprak altı görüntüleme radarı zond, görüntülü sistem zond,  Altın Arama Dedektörü , zond radarı isterseniz  kiralık 3 günlük isterseniz bir haftalık kiralık alma imkanına sahipsiniz. Kiralık Satılık zond metal arama  dedektörü satın almak yada kiralamak için irtibat numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Dünyaca Ünlü GPR Firması Olan Malâ Ramac'a Ait En Üst Modellerden Biri.. X3M Modelinin Bir Üstü, ProEx Modelidir.. ProEx Modeliyle Aynı Anda 3 Antenle Aynı Mekanın Çekimini Yapabilir, Aynı veya Ayrı Ayrı Değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Kullanılabilir Anten Modeli Seçeneğide X3M Modeline Göre Çok Daha Fazladır. Özellikle Resimde Gördüğünüz RTA Anten ( Hortum Gibi Görün) Anteninin Kullanılabildiği Tek Modelidir.

RTA Anteni İle Her Türlü Arazi Şartlarında Rahatlıkla Çekim Yapabilirsiniz. İster Bir Yamaçtan Aşağıya Doğru Salıp, İster Çalılık veya Ağaçlık Bir Alandan Çekerek Çekimlerinizi Yapabilirsiniz. Cihazın Orjinal Yazılımları Harici Ek Olarak Alınmış 1200 Euroluk Yazılımla Birlikte Verilecektir. Bu Harika Set Bir Müşterimize Aittir ve Paraya İhtiyacından Dolayı Satmaktadır. İlgilenenler Bizimle İrtibata Geçebilirler, Kullanımı Kolay Basit Define Cihazlarından Değildir, Bu Nedenle Bu Cihazı Kullanabilecek Kişilere Satın Almalarını Tavsiye Ediyoruz. Alacak Kişiye Kullanımı Öğretilecektir. Yanılma Payı En Düşük Olan Ender Cihazlardan Biridir. İki Anteni Birbirini Tamamlayan Özelliklere Sahiptir.

zond dedektör ile ilgili görsel sonucu

Teknik Özellikleri:

 • Performans: tek kanal veya çift kanal
 • Zaman aralığı: 1 ns adımla 1 ila 2000 ns arasında kullanıcı seçildi
 • Vericinin tekrar tekrar frekansı: 115 KHz
 • Tarama hızı: 56 (tek kanallı sistem için), 80 (çift kanallı sistem için)
 • Taramada örnekler: 512 x 16 bit
 • Dijital veri ekranı: 16 bit
 • Filtreler: kullanıcıdan yüksek geçiren filtre setinden seçildi: 0.00; 400; 800 Hz
 • Veri iletimi: Ethernet üzerinden PC'ye
 • Giriş gücü: 10,5-13 V DC 0,4 A (kemere takılan şarj edilebilir pil)
 • Boyut: 35x50x5.5 cm
 • Ağırlık: 3.2 kg

Görüntülü Zond-12e, kiralık toprak altı görüntüleme cihazı, georadar, tek bir operatör tarafından taşınan taşınabilir bir dijital yeraltı sesi radarıdır. Ünite, tahribatsız operasyonel çevresel izlemenin gerekli olduğu her yerde jeoteknik, jeolojik, çevresel, mühendislik ve diğer görevlerin geniş bir yelpazesini çözmek için tasarlanmıştır. Sondaj işleminde, operatör bir ekranda bir radyokokasyon profili (bazen radargram olarak da bilinir) olarak gerçek zamanlı bilgi alır. Aynı zamanda, veriler daha ileri bir kullanım için (işleme, çıktı alma, yorumlama, vb.) Bir sabit diske kaydedilir.  görebileceğiniz radyolokasyon profillerine örnekler  
Komple georadar seti, özel ayarlanabilen bir platform üzerine monte edilmiş Notebook tipi bir bilgisayar *, çeşitli sondaj frekansları için anten seti, yazılım, 

 . 
Antenler toz / püskürtme yoluyla üretilir ve kısa süre suya batırılabilir. Yüzey antenleri, aşınmaya karşı dirençli vinilplastik alt tabakalara sahiptir. 
Tüm georadar parametreleri bilgisayar kontrollüdür, bu nedenle birçok donanım işlem özellikleri açıklanmaktadır  
Belirli bir antenin kullanımı sondaj göreviyle belirlenir. Daha yüksek sondaj frekansı daha iyi çözünürlük anlamına gelir, ancak ortamda daha belirgin elektromanyetik dalga zayıflaması ile daha düşük sondaj derinliği ile sonuçlanır; Ve bunun tersi - daha düşük frekans, daha kötü çözünürlüğün feda edilmesiyle daha büyük bir penetrasyon derinliğine yol açabilir. Dahası, daha düşük frekans, bir jeoradarın daha büyük başlangıç ​​duyarsız alanı ("kör" bölgesi) üretir.