ÜRÜN DETAY

Yeraltı Görüntüleme Radarı Rover C2


Ürün Kodu: 1607
Fiyat: 205000

Yeraltı görüntüleme radarı  rover c2, yeraltı görüntüleme sistemleri içinde yeraltı radarı olarak geçen rover C2 süper sensörü ve resiztivite civileri ile beraber verilmektedir. Alman okm markası olan yeraltı görüntüleme cihazı rover c2 süper sensörü ile toprak altındaki oda mezarları ve tünelleri 4 ile 12 metre arasında tesbitlerini yapabilmektedir.,  Topaltı görüntüleme radarı rover c2 cihazı isterseniz  kiralık 3 günlük isterseniz bir haftalık kiralık alma imkanına sahipsiniz. Kiralık Satılık rover c2 metal arama  dedektörü vharicinde mağazamızda 20 farklı yeraltı görüntüleme sistemleri ve 40 yakın derin altın ayrımlı dedektör marka ve modelleri bulunmaktadır. Alman markası olan rover c2 yada diğer marka modelleri satın almak yada kiralamak için irtibat numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Ana sitemiz. www.azizdedektor.com

0216-342-58-59 / 0532-170-34-54 

İSTANBUL / ÜSKÜDAR ALTUNİZADE'deki 2 KATLI BÜYÜK  MAĞAZAMIZDA

AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNDE Deneme ve testlerini yaparak satın alabilir yada kiralayabilirsiniz. Ayrıca  MAĞAZAMIZA gelen müşterilerimize rover c2 cihazın özelliklerini Dünyadaki diger marka ve modellerle denemesini yaparak karşılaştırmaktadır. AYRICA MAĞAZAMIZDA DİGER  dedektörlerin tamamını bulabilirsiniz. Dedektörlerden herhangi birini satın almak , kiralamak ve ikinci el olarak almak isterseniz P.T.T ÖDEMELİ kapınıza kadar gönderelim cihazın kontrollerini yaptıktan sonra ödemesini yapabilirsiniz.

YERALTI GÖRÜNTÜLEME RADARI, Rover C II , hedef alandaki anomalileri seçmeye yarayan elektromanyetik pulse methoduna dayanmaktadir. Böylece cihaz,dogal özellikler olan katman olusumlari,bosluklar, yeralti su seviyelerinin yani sira mezar yada gömülü objeleri ortaya çikarir. Kiralık dedektör Rover C II 2m derinlige nüfuz eden magnometreyle beraber ayrica,18 m derinlikteki objeleri bulabilecek tarama fonksiyonuna da sahiptir. 

10 cm x 10 cm �den büyük ve 30 cm�den derin objeleri ortaya çikarir.Somut sekilleri teshis etmek için kullanici,ölçüm isleminde çok dikkatli olmalidir.Bu yüzden cihaz düz olmayan degisken zeminlerde kullanim için çok müsayittir. 

Bütünlesmis mikroislemci teknoloji zemin balans,derinlik ölçümü ve hafizada data saklama cihaz tarafindan otomatik olarak yapilmaktadir. 3 boyutlu grafik ile analiz edilen taranmis bölgenin degerlendirmesi bilgisayarda yapilir.