ÜRÜN DETAY

Kiralık Pulse Cihazı Lorenz X5


Ürün Kodu: 1634
Fiyat: Girilmedi

Lorenz x5 dedektörü kiralık isteyenler alman markası lorenz x5 pulse cihazı ikinci el satın alabilir isterlersede kiarama seçenekleri bulunmaktadır. Altın dedektörü lorenz x5 define cihazı tarihi ören yerlerinde, define işaretleri olan yerlerdeki gömülü hazineleri ve altınları  lorenz x5 35 dd yada 1x1 derin arama başlığı ile  derinlerden en iyi metal olarak tesbit edebilen metal arama dedektlerinden biridir. Kiralık pulse lorenz x5 dedektörü  isterseniz  kiralık 5 günlük isterseniz bir haftalık kiralık alma imkanına sahipsiniz. Kiralık Satılık pulse lorenz x5 dedektör metal arama  dedektörü satın almak yada kiralamak için iletişime geçiniz. 0216 342 58 59 - 0532 170 34 54 

AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNDE Deneme ve testlerini yaparak satın alabilir yada kiralayabilirsiniz. Ayrıca MAĞAZAMIZA gelen müşterilerimize lorenz x5 cihazın özelliklerini Dünyadaki diger marka ve modellerle denemesini yaparak karşılaştırmaktadır. AYRICA MAĞAZAMIZDA DİGER  dedektörlerin tamamını bulabilirsiniz. Dedektörlerden herhangi birini satın almak , kiralamak ve ikinci el olarak almak isterseniz P.T.T ÖDEMELİ kapınıza kadar gönderelim cihazın kontrollerini yaptıktan sonra ödemesini yapabilirsiniz.

Her tip metale karşı yüksek hassasiyet. Mineralli arazilerde ve tuzlu sularda sabit kullanım imkânı güvenilir, basit ve anlaşılır kullanım. Geniş arazilerde kolay ve etkili arama. Etkili ve doğru sinyal sesi. Farklı başlıkların elektroniğine göre otomatik adaptasyon. Çeşitli arama ve hedeflere göre farklı işlevlerde arama başlıkları. Değerli ve değersiz metal tanımlama. Yardımcı araştırma sistemi Likit Kristal Ekran ile kolay bilgisayar kullanımı. Küçük istenmeyen değersiz metal objeleri ayırt etme özelliği. Manyetik topraklarda oluşan sinyali iptal etme özelliğine sahip zemin ayarları. USB kablosu ile İnternetten software yükleme. LCD ekran. Teleskopik şaft. Stereo Kulaklık. CE ve FCC sertifikalı. 

 Lorenz x5 dedektör DEEPMAX X5 standart donanım:

 
Teleskopik Tutma Kolu
 
35 cm DD Yuvarlak Arama Başlığı
 
1 x 1m Kare Başlık
 
Stereo Kulaklık
 
Lorenz x5 dedektör DEEPMAX X5 için taşıma çantası
 
Şarj edilebilir 12V pil ile ayarlanabilir omuz askısı ve kemer
 
Şarj  girişi (100 - 240 V)
 

Kullanma Kılavuzu (İngilizce ve Türkçe)

 

Usb Girişinden Yazılım Güncelleme Özelliği 

 
CE & FCC sertifikalı
 
Ek Ücretle Satın Alabileceğiniz Donanımlar

26 cm Arama Başlığı
26cm DD Arama Başlığı
35cm Arama Başlığı
45cm Arama Başlığı
1 x 1m Çift Kare Arama Başlığı
8 Metre Üniversal Arama Kablosu
12 Metre Üniversal Arama Kablosu
Kare Başlıklar İçin 5 Metre Ara Kablo
Yedek Batarya