ÜRÜN DETAY

Kiralık Pulse Cihazı Ground Exper


Ürün Kodu: 1630
Fiyat: Girilmedi

Kiralık pulse cihazı ground exper, Altın Arama Dedektörü , Kiralık pulse ground exper dedektörü  isterseniz  kiralık 3 günlük isterseniz bir haftalık kiralık alma imkanına sahipsiniz. Kiralık Satılık ground exper dedektör metal arama  dedektörü satın almak yada kiralamak için 

İSTANBUL / ÜSKÜDAR ALTUNİZADE'deki 2 KATLI BÜYÜK  MAĞAZAMIZDA

AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNDE Deneme ve testlerini yaparak satın alabilir yada kiralayabilirsiniz. Ayrıca MAĞAZAMIZA gelen müşterilerimize ground exper  cihazın özelliklerini Dünyadaki diger marka ve modellerle denemesini yaparak karşılaştırmaktadır. AYRICA MAĞAZAMIZDA DİGER  dedektörlerin tamamını bulabilirsiniz. Dedektörlerden herhangi birini satın almak , kiralamak ve ikinci el olarak almak isterseniz P.T.T ÖDEMELİ kapınıza kadar gönderelim cihazın kontrollerini yaptıktan sonra ödemesini yapabilirsiniz.

Defineciler, maceracılar, avcılar ve araştırmacılar için üstün alman teknolojisi ile özel olarak hazırlandı. DRS GRAUND EXPER ile define aramanın standartları değişecek. Mükemmel derinlik, mükemmel metal ayrımı, benzersiz grafik özellikleri, Windows 7 işletim sistemi, multy touch 1.6Ghz tablet PC, 20 saat kesintisiz çalışan batarya sistemi, arazi için özel tasarlanan solar batarya sistemi, PI sistem üç ayrı arama başlığı ve benzersiz aksesuarları ile Avrupa da ve dünyada yılın en iyi metal dedektörü.

Hiç bir dedektörde olmayan grafik işleme sistemi. Hedeflerin yeraltındaki görüntüleri.gözlerinize inanamıyacaksınız. Kazı yapmadan önce ne için kazdığınız bileceksiniz. AVANTAJLARI : Zemin ayarına ihtiyaç duymaz. Toprak ve minaral yapılardan etkilenmez. Yeni başlayanlar için ideal. Dedektörünüzü açın ve kullanın. Zemin ayarı yok. METAL TANIMA: Beş faklı metal tanıma fonksiyonu. İstediğiniz metali tanıtın. Tanıttığız metalleri arayın. Dünyada ilk defa metal tanıtma gerçek oluyor. İstediğiniz metalleri aramak veya aramamak sizin elinizde. Hayallerinize dokunun.

TOPRAK BELİRLENMESİ

Ayarlanabilir Parazit ve Mineral eleme :Tek tuş ile çevresel elektromanyetik kirlilik ve gürültülerden kurtulun. Mineralli zeminlerde diğer dedektörlerin kaçırdığı her hedefi rahatlıkla tespit edin. Gelişmiş derinlik.: Daha derinleri araştırın. Çok daha derinlerden para mücevher ve hazineleri bulun. Derin Pulse indiction sistem. Ergonomik shaft : The detector’s length can be adjusted for comfortable detecting for all the family. Hafif, pratik, etkili.

MULTİ-TOUCH  TABLET PC

Tablet PC:Sisteminizle standart olarak verilen tablet PC niz, Windows 7 işletim sisteminiz sayesinde; internet, skype, wi-fi ve bilgisayarınızdan beklediğiniz her şey elininizin altında. Başka bir bilgisayara gerek duymadan, bilgileri aktarma problemi yaşamadan direkt sonuca ulaşacaksınız. Kullanıcı dostu kontol paneli sayesinde tüm fonksiyonları dokunmatik olarak yönetebileceksiniz. Grafik İşleme: Hiç bir dedektörde olmayan grafik işleme sistemi. Hedeflerin yeraltındaki görüntüleri. Gözlerinize inanamıyacaksınız. Kazı yapmadan önce ne için kazdığınız bileceksiniz. DRS GRAUND EXPER kullanıcıları teknoloji de hep bir adım önde. Hedefe ulaşacağınız her şey ve daha fazlası. Hadi başlayın.

SU GEÇİRMEZ HALKA

Üç Farklı arama başlığı : Standart üç farklı arama anteni dışında opsiyonel seçenekler elinizde. Derinlik sizin seçebileceğiniz bir konu. İsterseniz 2X2mt 3X3mt arama başlıkları talep edebilirsiniz.


Etiketler: ,