ÜRÜN DETAY

Kiralık Mala Gpr Radar


Ürün Kodu: 1746
Fiyat: Girilmedi

Kiralık Mala Gpr Radar, mala locotor sistemi dünyaca bilinen toprak altı görüntüleme sistemlerinden biridir. Kiralık mala yer altı görüntüleme cihazı olağanüstü veri toplama özelliklerine sahip, katlanabilir, doğrudan yerinde sonuçlar veren sağlam,  yer altı görüntüleme cihazıdır. Kiralık mala lasy Locator  350 Mhz anten ile  mala ürün ailesine eşsiz katkı sağlandı - MALÅ Easy Locator Pro WideRange HDR, piyasadaki algılamayı tespit etmek için mevcut en geniş GPR anten bant genişliğine sahip. Hem sığ hem de derin hedefler için ultra hızlı eşzamanlı yüksek çözünürlüklü veri toplama özellikli 80-950 MHz etkili bant genişliği aralığı.  

Kiralık Mala locator yer altı görüntüleme cihazı, Videosu, Özellikleri, Yorumları hakkında daha geniş kapsamlı bilgi için İster satılık ister kiralık yada ikinci el olarak temin etmeniz için, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Kiralık mala locotor sistemi ve diğer tüm modellini ikinci el olarak yada kiralık olarak satın alabilirsiniz isterseniz sıfır olarakta garantili tüm mala modellerin satın alabilirsiniz. AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Mala sistemi ve mağazasında bulunan 12 farklı toprak altı görüntüleme cihazları ile ARAZİ EKİP ÇALIŞMASI Yapmaktadır. Aziz dedektör teknolojileri kendi AR-GE Sinde ürettigi görüntülü dedektör modelleri ve sistemlerini hem ofis içinde hemde 2010 yılında test amaçlı yaptıgı deneme sahasında eğitimlerini vererek test etmektedir.

İLETİŞİM: 0216 342 58 59 / 0532 170 34 54  Altunizade / Üsküdar / İstanbul

 

 

Kiralık Mala Easy Locator  sistemi 350 Mhz anteni ile 8 -14 metre derinlige kadar maksimum tespitler yapabilmektedir.

Mala MHz'lik etkin bant genişliği, anketleri ve daha derin araştırmaları tam anlamıyla çığır açan yeni bir seviyeye taşıyor.