ÜRÜN DETAY

Kiralık Jeotech, Dedektör


Ürün Kodu: 1699
Fiyat: Girilmedi

Kiralık jeotech, dedektör, jeotech fiyatı, kiralık jeotech, derin define arama dedektörüdür,  jeotech dedektörü kiralık ve satılık olarak alma imkanına sahipsiniz.  Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

0216 342 58 59 / 0532 170 34 54 / 0542 533 10 10 / 0542 747 19 18

jeotech dedektör ile ilgili görsel sonucu

Üstün makro teknolojisi ile üretilen JEOTECH yeni nesil tek para avcısı dedektörlerin ilk örneğidir. Güçlü ve derin algılama yeteneği , en mineralli ortaamlarda bile rahatlıkça tespit yapabilme özelliği, metal veya boşluk tüm hedefleri de rahatlıkla algılamasını sağlıyor.

Jeotech’i diğer dedektörlerdden ayıran en önemli özelliği ise yüksek mineralli zeminlerde rahat çalışma imkanı sağlaması ve maden içeren taşlar altından bile hedefleri tespit edebilmesidir. Tek para için üretilen sistemlerden çok daha derin aramalar yapabilen Jeotech, metallerin yanı sıra mağara, mahzen ve tünel gibi boşluk hedefleri de aynı anda ve mükemmel bir doğrulukta tespit edebiliyor.

Jeotech, Metal ve Boşluk tespitini joystick’ in sağ ve sola tarafa dizilmiş sıralı ışıklar ve farlı ses tonları ile kullanıcısına aktarır. Kısacası, Jeotech, bir metali tespit ettiğinde, ses sinyali verir ve hedef sinyalinin gücüne göre joystick’in sağ tarafındaki metal ve mineral ışıkları yanar.

Yüksek Derinliklerden Metal ve Boşluk Tespiti

Standart olarak Yüzeysel Arama Anteni’ne sahip Jeotech Işıklı Sistem kullanıcının isteğine bağlı olarak (opsiyonel) Genel Arama Anteni ile de kullanılabilmektedi. 36 x 44 cm ebatlarındaki Genel Arama Anteni ile hem yüzey hem de derin aramalarda mükemmel sonuçlara ulaşılabiliyor.


Mükemmel Metal Ayrımı

Çok pratik kullanıma ve hafif bir tasarıma sahip olan Jeotech tespit ettiği hedefleri kullanıcıya metal ve boşluk olarak Led’ler ve farklı ses tonları ile bildirir. Üstün tespit yeteneği ve ekonomik fiyatı ile Jeotech, hobi dedektörleri sınıfında en çok tercih edilen bir dedektördür.

MAKRO JEOTECH AKSESUARLARI 


JEOTECH ARAMA BAŞLIKLARI 

JEOTECH TEKNİK ÖZELLİKLERİ