ÜRÜN DETAY

Kiralık Jeo Finder A-Z Plus Dedektör


Ürün Kodu: 1740
Fiyat: Girilmedi

Kiralık dedektör jeo finder a-z plus TÜRKİYE DE İLK DEFA 2 sistem bir arada bulunan tekneloji harikası bir dedektördür. Kiralık jeo finder AZ PLUS aynı anda 2d olarak gerçek canlı grafiksel tespit ve ayrım özelliğine sahip olmasıdır. Türkiyede ilk olan bu özellik sayesinde 2d olarak toprak altındaki oda, mahsen, kuyu, tünel, altın, gümüş, bronz ve metallerin başlama ve bitiş noktalarının tam olarak en ve boylarını bulmanızı net olarak sağlamaktadır. Kiralık jeo finder AZ PLUS IP SAYISAL DEĞERDE ARAMA Özelliği sayesinde Türkiyede ilk olma özelliğine sahiptir. Bu sistemde cihaz sayısal değerde  metallerin tüm cinslerini ayrım ve analizini çok yüksek oranda yapabilmektedir.

Kiralık dedektör jeofinder plus satın almak yada kiralamak için İSTANBUL / ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI'ndaki BÜYÜK  MAĞAZAMIZDA deneme ve testlerini yaparak satın alabilir yada kiralayabilirsiniz. Ayrıca MAĞAZAMIZA Gelen müşterilerimize kiralık altın arama dedektörü jeofinder plus cihazın özelliklerini Dünyadaki diger marka ve modellerle denemesini yaparak karşılaştırmaktadır. Kiralık define cihazı jeofinder az plus dedektörü satın almak, kiralamak ve ikinci el olarak isterseniz P.T.T ÖDEMELİ kapınıza kadar gönderelim. Cihazın kontrollerini yaptıktan sonra ödemesini yapabilirsiniz.. 

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 0216 342 58 59 / 0532 170 34 54   ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

 

                                   ?

KİRALIK JEO FİNDER A-Z PLUS DEDEKTÖR 

TÜRKİYE'DE İLK 

AYNI ANDA  2 SİSTEM TEK CİHAZDA

1) GERÇEK CANLI 2 D  GRAFİK TESBİT ÖZELLİĞİ

2) IP SAYISAL DEĞERDE  ARAMA ÖZELLİĞİ

İnanılmaz özellikler  jeo finder AZ PLUS Dedektör de bir arada

Kiralık Jeo finder A-Z Plus MARKASININ VİDEOSUNU MUTLAKA İZLEYİNİZ Böylece dedektör sektöründeki dedektörler ile KİRALIK JEO FİNDER AZ  PLUS DEDEKTÖRÜN farkını daha iyi anlayacaksınız.

Kiralık Jeo finder az plus 2 başlık olarak verilmektedir 26x32 ebatındaki beyaz su geçirmez başlıkla hem kayalık hem çalılık alanda size 1.5 metreya kadar gerçek garantili arama imkanı sunmaktadır.  jeo finder az plus özellikle derin aramalarda altın, gümüş bronz mezar odaları ve tünel girişleri aramalarında kullanılan  40x40 ebatındaki derin arama başlığı sayasinde 2 metre  net ve büyük eski gömülerde 3 ile 4 metre derinlere kadar tesbitler yapabilmektedir. jeo finder az plus ileri dedektör teknolojisi olarak ismi ve markası türkiye patent Enstitüsü  tarafından firmamız tarafından  tescillenmiştir. jeo finder az plus 3.5 TFT Renkli ekran olması arama menüsü kolaylığı derinlik hesaplama özelliği ve daha bir çok farklı özelliği bir arada bulundurması ile türkiye de ilk olma özelliğine sahiptir.

                                      

KİRALIK JEO FINDER AZ PLUS Türkiye patent ensitütüsü tarafından firmamız adına ismi ve markası tescillidir. KİRALIK DEDEKTÖR JEO FINDER AZ PLUS Gerçek 2D Renli TFT ekran  görsellerini videolarını ve özelliklerini inceleyerek arazimizdeki veya ofisdeki deneme stantlarımızda test ederek  diğer marka modellerle arasındaki farkı gerçek anlamda görme imkanına sahip olabilirsiniz.

                              

 

KİRALIK DEDEKTÖR JEO FİNDER A-Z PLUS Aynı anda bütün metallerin cinslerine göre rekli 2d canlı grafik tesbit yapabilme en ve boylarını aynı anda anlamamızı sağlamaktadır.

                             

                                    

KİRALIK DEDEKTÖR JEO FİNDER AZ PLUS  IP özelliği sayesinde tek tuşta otamatik olarak tüm metallerin cinslerini sayısal değerde tesbit ve ayrım yapabilme özelligine sahip olmasıdır. Jeo finder az plus ile Değersiz metalleri kapatarak ister altın ister gümüş ve bronz aramalarında kullanım seçeneği ve imkanı sunmaktadır.

                                     

 

KİRALIK ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ JEO FİNDER A-Z PLUS  İster 2D renkli canlı grafik tesbit arama bölümünde olsun. İster IP sayısal  arama sisteminde olsun,  Özellikle madenli ve mineralli topraklarda çok yüksek oranda çalışabilmektedir aynı zamanda yoğun  maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu anlamanızı sağlayabilmektedir.

KİRALIK DEFİNE DEDEKTÖRÜ JEO FİNDER AZ PLUS derinlik tespit özelliği sayesinde bulunan yapının ve objenin ne kadar derinde olduğunu  renkli 2D TFT ekranında anlamamızı ve tesbit yapmamızı sağlamaktadır.