ÜRÜN DETAY

Aziz K-37 Altın Define Dedektörü


Ürün Kodu: 1764
Fiyat: 16500

Aziz K-37 Define arama dedektör modeli fiyat ve özelliği en çok olan altın ayrımlı define cihazıdır. Aziz Dedektör Teknolojileri her zaman olduğu gibi altın arama dedektörü imalatı konusunda en uygun fiyat seçeneği sunmaktadır. Aziz K-37 Altın dedektörü define kasası ve define işaretleri yapılarak saklanmış altın paraları ve eşyaları 30 santim ile 1,5 metre derinden bulabilme garantisi sunmaktadır.

 

 

Aziz dedektör teknolojileri 1999 yılından itibaren her zaman en iyi özellikli altın arama dedektör ve alan tarama cihazlarını sizlere sunmaktadır. Aziz K-37 dedektörü sitemizden fiyat farkı olmadan taksitli satın alabilirsiniz. Ayrıca mağazamızdaki 100 farklı dedektör ve alan tarama çeşitlerini tüm Türkiye’ye kapıda ödeme kolaylığı ile cihazın kontrollerini yaptıktan sonra satın alabilirsiniz. Daha geniş ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz.

 0216 342 58 59 / 0532 170 34 54 / 0542 533 10 10 / 0542 747 19 18  Üsküdar / Altunizade / İstanbul 

 

 

 

METAL AYRIMI: Define macerası sevenler için arkeolojik altın, gümüş, bronz, tunç para ve takıları toprak ve kaya içinde saklanmış olsa dahi garantili bulabilmektedir. Aziz K-37 LCD Ekranlı metal dedektörü, metal ayrım özelliği %60 yapabilme garantisi vardır. K-37 ile DISC Tuşundan LCD Ekrandaki ayrım bölümüne geçerek tespit yapılan metal objenin değerlimi, değersiz mi, altın mı olduğunu anlama imkânı sunmaktadır.

 

DERİNLİK HESAPLAMA: Aziz K-37 Derin define arama cihazı, her türlü arazi koşullarında ve madenli kaya ve topraklarda rakiplerine göre daha sağlıklı metal objeleri, heykelleri, değerli ve değersiz olarak yüksek oranda garantili tespit yaparak tahmini ne derinlikte olduğunu yapay zekâ ile hesaplamalar yaparak DERİNLİK tespitini yapabilmektedir.

OTAMATİK ARAMA: K-37 metal parçaların yoğun olduğu alanlarda değersiz metalleri görmeden %50 arama imkânı sunmaktadır. AUTO Tuşuna basarak otomatik olarak değersiz metalleri %50 kapatarak değerli olan altın, gümüş, bronz, tunç, para, heykel ve takıları arama özelliği sunmaktadır otomatik arama yapabilirsiniz.

 

 

Aziz K-37 Menü seçeneklerinden AYARLAR Ekranından ışık, ses, arama, hassasiyet, otomatik arama, derinlik hesaplama, toprak ayarı seçeneklerini istediğimiz gibi ayarlama imkânı sunmaktadır. Aziz Dedektör Bilişim Teknolojileri ve zemin etüdü elektronik sanayi, ticaret, limited, şirketi olarak 1999 yılından beri hizmet vermektedir. Yılların deneyim tecrübesi ile 70’ten fazla modellerin ve yeraltı görüntüleme sistemlerini satış ve kiralama seçenekleriyle birlikte 15-20 METRE DERİN GPR YERALTI GÖRÜNTÜLEME Sistemleri ile tüm Türkiye’de define ve hazine olan oda mezarları, mahzenleri kapalı kuyuları ve tünel girişlerini profesyonel ekip çalışması ile garantili tespitler yapabilmektedir.


Benzer Ürünler