ÜRÜN DETAY

Altın Ayrımlı Dedektör A5 Plus


Ürün Kodu: 1705
Fiyat: 12000

Altın ayrımlı A5 plus, altın ayrımlı a5 plus dedektör, en iyi altın ve define arama dedektörlerinden biridir. A5 plus videolarını mutlaka aziz dedektör youtube kanallarından izleyiniz. Altın ayrımlı A5 plus Renli ekranlı derin define dedektörrü eski sistem sıradan basit dedektörler le karıştırmayınız. A5 Dedektörün fiyatı ve özelliklerini deneyip test etmeden herhangi bir ekranlı dedektör almanızı tavsiye etmeyiz.

ALTIN AYRIMLI A5 PLUS DEDEKTÖRÜN BAŞLICA ÖZELLİKLERİ:

Altın define cihazı A5 plus, derin altın ve define arama dedektörü 2 Mt. net 4 Mt gerçek derinliklere sahiptir.  A5 plus Türkçe dili dışında dünya dillerine göre tasarım ve üretim yapılmaktadır. A5 plus 2 Mt ile 4 Mt. derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları  tünelleri kapatılmış kuyuları bulabilme özelliğine sahiptir. Satılık  A5 plus derin arama dedektörü  41x48 büyük arama başlığı ile 4 Metrelere kadar derinlerdeki yapılmış olan yapıları ve gömülmüş olan metal içerikli objeleri bulabilme özelliği vardır.

En iyi cihaz olan A5 plus su geçirmez arama başlığı ile dere kenarlarındaki su havzalarının içinde  bulunan altın obje ve takıların tam merkezini bulabildiği gibi ne kadar çapında ve derinlikte olduğunu arayüz göstergesinde sağ barlar sarı renkte farklı ses tonunda bize bildirmektedir aynı anda yazıyla da altın yazarak 3 farklı özelliği bir arada bulundurmaktadır. A5 plus altın dedektörü bulunan obje ve  parçaların ebat büyüklüğüne bağlı olarak uzun süre toprak altında kaldığında 2 Mt. net 4 Mt ye kadar 41x48  derin arama başlığı ile derinlerden tespit yapabilme özelliğine yüksek oranda sahiptir.

Değerli metal ayrım özelliği ;  A5 plus toprak içerisinde yeni gömülmüş ya da uzun yıllar toprak altında kalmış takıları bronz, heykel ve paraların tespitini tahmini derinliğini 4 Mt ye kadar tespit yapabilme özelliğine sahiptir. A5 plus altın ve define arama dedektörü tespit yaptığı değerli metalleri ara yüz ekran göstergesinde farklı ses tonunda sağ barlar yeşil renk tonunda değerli yazarak size bildirmektedir.  A5 plus  ileri 2023 Dedektör Teknoloji serisi olarak rakiplerinden hem fiyatı ile hem de özellikleri ile 2 adım ileride olduğunu göreceksiniz. 

A5 plus altın arama dedektörü al metaller bölümünde toprak ve kayanın içinde tespit yaptığı metal objelerin değerli ya da değersiz olarak ayrımları ve tespitlerini yüksek oranda yapabilmektedir.  A5 plus dedektör  değersiz demir türü metalleri sağ barlar kırmızı renkte farklı ses tonunda değersiz yazısı ekrana gelerek tespit yaptığınız metali 3 farklı şekilde size bildirmektedir.  Aynı zamanda isterseniz cihaz ayarları bölümünden değersiz metalleri %60 oranında kapatarak sadece değerli metal ve objeleri tespit etmeye ayarlayabilirsiniz.

 

 • A5 plus  derin define arama dedektörü aynı zamanda tespit yapılan oda,mezar ve kaya mezarlarının en ve boylarını da tahmini ne kadar çapında olduğunu ara yüz ekranındaki sol taraftaki ekran grafiklerinin mavi renkte renkli ve yazıyla boşluk yazarak  anlamanızı sağlar. Derin define arama dedektörü  A5 plus rahat kullanımı boşlukları bulma konusunda ki net anlaşılır olması 7 den 70 e herkesin kullanabileceği ve anlayabileceği  gelecek zamanın teknolojisidir.
 • Altın ayrımlı A5 derin define arama dedektörü  A5 Dedektör her türlü arazi şartlarında %90  çalışabilme özelliğine sahiptir.  Özellikle madenli ve mineralli topraklarda A5 plus altın dedektörü çok yüksek oranda çalışabilme yoğun  maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu 4,7 inç TFF renkli ekran ara yüzünde anlamanızı sağlayabilmektedir. 
 • Otomatik Arama ;  A5 plus otomatik arama özelliği sayesinde diğer dünya dedektörlerinden farklı tasarım ve fonksiyonlarına sahiptir.  A5 plus otomatik arama özelliği sayesinde demir türü metal türlerini %60 kapatarak sadece değerli metal objelerin tespitinde ve tek para aramalarında kullanım için tasarlanmıştır.  A5 plus dedektörü hayatında hiç cihaz kullanmamış olan bir kişi dahi kullanabilmektedir. 
 • A5 plus dedektörü nasıl kullanabilirim ? cihaz ayarlarını karıştırabilir miyim ? gibi soruları ortadan kaldıran fabrika ayarları özelliği sayesinde sistem otomatik olarak ilk ayarlarına geri döner.
 • Altın ve define dedektörü 4,7 inç renkli TFF ekran özelliği ergonomik tasarım son derece hafif taşınabilir yapısı sayesinde dünya ülkelerine İngilizce, Arapça, Farsça, Almanca, Fransızca dillerinden istediğiniz dil seçeneğini yükletebilirsiniz. NOT : 10 adet yabancı dil yüklenmiş cihazlar için 3 gün önceden sipariş geçiniz.?
 •  A5 dedektör derinlik hesaplamayı otomatik yaparken aynı zamanda toprak altındaki metalin yada boşlukların ne kadar en ve boyunda tahmini olarak olduğunu anlamanızı da sağlamaktadır.
 • 11- Yedek Parçalar , Belgeler Ve Hizmetleri
 • 2- İçinde bölmeler olan özel metal su geçirmez çanta.    
 •  
 • a ; Taşıma ile ilgili gerkeli            b ;  2 yıl garanti belgesi            c ;  Kullanım kitapçığı kullanım 
 •      maddeler içeren yazılar.                parça garantisi.
 • d ;  Adres siparişlerinde            e;  Mağaza ve                                f ;  Mağazamızda 60 farklı dedektör
 •       alırken ödeme seçeneği             eğitim ve deneme imkanı.              ederek karşılaştırabilirsiniz


Etiketler: ,