ÜRÜN DETAY

Alan Tarama Cihazı Marduk Scanner


Ürün Kodu: 1753
Fiyat: 4900

Alan tarama cihazı Marduk scanner, Bionic alan tama cihazlarından farklı tasarlanmış ve içindeki özel karışım düzenekleri ve ekran göstergesi üç anteni ile kullanımı çok pratik hale getirilmiştir. Marduk alan tarama cihazı manyetik alan oluşmuş altın, bronz, tunç ve  mezar odaları ve tünel girişlerini bulma konusunda 200 metre mesafeye kadar ön keşif ve tespit cihazıdır.

Alan tarama cihazların farklı özellikleri bulunan marduk scanner ekran göstergesindeki frekansları istediğiniz frekans aralığına göre ayarlama imkanı sunmaktadır, yani otomatik arama modları dışında 0,1 den 9,9 kadar istediğiniz frekansıda ayarlama seçeneği sunar. Marduk scanner oda mezar ve küp içindeki altın, bronz, tunç gibi arkeolojik içerikli değerli hazineleri 100 mt ile 200 metre uzak mesafeden yüksek oranda bulabilmektedir.

İSTANBUL ÜSKÜDAR ALTUNİZADE DEKİ 2 KATLI MAĞAZAMIZDAKİ 60’A YAKIN FARKLI YERLİ VE YABANCI YER ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI ALAN TARAMA MODELLERİ VE DEDEKTÖRLERİ ARAZİDEKİ TEST SAHAMIZDA DENEMELER YAPILARAK SATIN ALABİLİR, ELİNİZDEKİ CİHAZLA TAKAS YAPABİLİR İSTERSENİZ İKİNCİ EL KİRALIK ALABİLİRSİNİZ.