ÜRÜN DETAY

İkinci El Lorenz Z1 Dedektör


Ürün Kodu: 1748
Fiyat: 26000

İkinci El Lorenz Z1 Dedektör, İkinci el lorenz z1 altın dedektörü, ikinci el  lorenz z1 altın ve define arama dedektörü pulse ve derin dedektör olarak satılan dedektör markasıdır. En iyi indirimli ikinci el lorenz z1 dedektör fiyatları, ve ikinci el lorenz z1 dedektörü kiralık olarak deneme ve testlerini yaparak sizlere sunmaktadır. İkinci el lorenz Z1 ikici el dedektör alırken garantili olması dedektörün çalışır durumda olması, altın ayrımı  ve tek paralarda gümüş, bronz, tunç para ve heykelleri en derinden algılaması gerekmektedir. İkinci El en iyi lorenz dedektör markalarını AZİZ DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİ showrumlarında bulabilirsiniz. Garantili  ikinci el lorenz z1 dedektör markalarını tamamını diğer dedektör markalarıyla karşılaştırarak  satın alabilir isterseniz kiralayabilirsiniz. İkinci el lorenz z1 dedektör modeli ve fiyatı hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için İSTANBUL ÜSKÜDAR Bağlarbaşındaki 2 katlı mağazamızda toprak ve mermerden yapılmış stanlarımızda test ederek ikinci el lorenz z1 dedektörü satın alabilirsiniz. Lorenz z1 dedektör markalarını diğer dedektör markalarıyla karşılaştırmak için müşteri temsilcileriyle iletişime geçiniz.

İKİNCİ EL DEDEKTÖR FİYATLARI İÇİN AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALTUNİZADE ÜSKÜDAR İSTANBUL

İKİNCİ EL LORENZ FİYATLARI VE AYRINTILI BİLGİ İÇİN HEMEN ARAYINIZ  0216-342-58-59 / 0532-170-34-54 

İkinci El Lorenz Z1 dedektör seti  (standart)Paketi 

İkinci El Lorenz Z1 Dedektörü Oluşturan Parçalar; Lorenz Z1 ana ünite , taşıma çantası, şarj edilebilir harici NiMH batarya 12V9,5Ah,  omuz- kemer askısı,  hızlı şarj cihazı (100-240VAC),  Euro AC- şebeke kablosu ,  kulaklık, kullanım kılavuzu, taşıma askısı ve çantası ile birlikte 1m x 1m çerçeve başlık ve  teleskopik S kutuplu 3 adet çubuk ile birlikte 35cm double D başlık.  

 

 

İkinci El Lorenz Z1 Dedektör ile arazide arama yaparken arazini durumu ve konumuna göre başlık kullanılmalıdır. İkinci el lorenz dedektör 1x1 kare başlık derin arama başlıgıdır. İkinci el lorenz z1 35x35 başlık ile her alanda çalışma imkanı sunmaktadır. ikinci lorenz z1 ve diğer lorenz modelleri ve parçaları için  gerekli parçalar arama başlıkları tam takım verilmektedir. 
2. el Lorenz Z1 veri kaydedici donanımı / Yazılım seti (opsiyonel ) 
İkinci El Lorenz Z1 tek bir lisansa sahip SURFER 11 Altın Yazılımı , GPS- Modul, USB adaptör kablosu, Lorenz Veri Dönüştürücüsü yazılımı ile birlikte USB-bağlantısı  .Bu set var olan veri kaydedici özelliğine sahip LORENZ Z1 ile kullanılır. İkinci el loren markalarını diğer dedektör modelleri ile karşılaştırabilirsiniz. İkinci dedektör hizmetleri konusunda dedektörlerin altın ayrım özelligi olması ve garantili olmasına dikkat ediniz.