ÜRÜN DETAY

İkinci El Garrett 2500 Dedektör


Ürün Kodu: 1749
Fiyat: Girilmedi

İkinci El  Garrett 2500, İkinci El Garrett 2500 fiyatı ve videolarını sitemizden takip edebilir ve videolarını izleyebilirsiniz. İkinci el garet 2500 altın ve define arama dedektörü olarak satılan ABD modeli dedektör markasıdır. İkinci el garrett 2500 dedektörü indirimli fiyatlarda ikinci el yada satılık garrett dedektörü satın alabilirsiniz. İkinci el garrett  2500 altın dedektörü kiralık olarak deneme ve testlerini yaparak sizlere sunmaktadır. Garet ikinci el dedektör alırken garantili olması dedektörün çalışır durumda olması, Altın ayrımı  ve tek paralarda gümüş, bronz, tunç para ve heykelleri en derinden algılaması gerekmektedir. İkinci El en iyi garrett dedektör markalarını AZİZ DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİ Showrumlarında bulabilirsiniz. Garantili Garrett dedektör markalarını tamamını diğer dedektör markalarıyla karşılaştırarak  satın alabilir isterseniz kiralayabilirsiniz. İkinci el garrett 2500 dedektör modeli ve fiyatı hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için İSTANBUL ÜSKÜDAR Bağlarbaşındaki 2 katlı mağazamızda toprak ve mermerden yapılmış stanlarımızda test ederek ikinci el garrett 2500 dedektörü satın alabilirsiniz. Garrett Dedektör markalarını diğer dedektör markalarıyla karşılaştırmak için müşteri temsilcileriyle iletişime geçiniz.

AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALTUNİZADE ÜSKÜDAR İSTANBUL

AYRINTILI BİLGİ İÇİN HEMEN ARAYINIZ

0216-342-58-59 / 0532-170-34-54 

İkinciel Dedektör fiyatlarını bakarak sahip olabilirsiniz. İkinci el garrett 2500 arazide diğer dedektörlerin ugraştırdığı gibi toprak ayarı sıkıntısı yaşatmaz ve her toprak yapısını otomatik olarak algılayarak toprak ayarını yeniler. İkinci el garrett ayrıca yalnızca garett dedektörlerde bulunan SINGLE FREKANS sistemi ile arama bobinin tamamı ile arama yapmanızı sağlayarak hedefi ıskalamaz. SATILIK GARRETT GTI 2500 define dedektörü 24 segment ile metal ayrımı yapabilme kabiliyetine sahiptir. İkinci el garrett dedektör  Metalleri altın gümüş demir bakır nikel bronz teneke olarak birbirinden ayrıt edebilir İKİNCİ EL GARRETT GTI 2500 define dedektörü teknolojik açından en üst konumda olup dünyanın en çok satılan dedektörlerinden biridir. İkinci el garrett GTI 2500 model dedektör digital lcd ekrana sahiptir, tüm ayarlamaları bu ekran içindeki menülerden yapılmaktadır. Son derece ergonomik bir yapıya sahip olan garrett 2500 dedektör arazide siz kullancıları kesinlikle yormaz. Otomatik toprak ayarı yapabilen son teknoloji ürün Garrett GTI 2500 dedektörü ikinci el olarak satın aldıgınızda aç ara sistemi ile kullanıcıya çok büyük kolaylık sağlar.

İKİNCİEL GARRETT GTI 2500 define dedektörü 24 segment ile metal ayrımı yapabilme kabiliyetine sahiptir. Metalleri altın gümüş demir bakır nikel bronz teneke olarak birbirinden ayrıt edebilir. COINS, JEWELERY, RELİC, ZERO hazır arama programları ile kullancıya kolaylıklar sağlar. Ayrıca kullancıya ait CUSTOM arama programı ile yapılan tüm ayarlamaları ve değişiklikleri kaydetme özelliğine sahiptir. Yapılan tüm ayarlar bu programda cihaz tarafında otomatik olarak hafızaya alınarak tekrar kullanımda zaman kazandırır. İKİNCİ EL GARRETT ALL METAL programı ile ayrımsız nokta aramalar yapabilirsiniz. İkinci el garrett 2500 otomatik olarak toprak ayarını yapar, hemde kullanıcıya manuel olarak toprak ayarı yapma şansı sağlar İKİNCİ EL SATILIK GARRETT GTI 2500 define dedektörü metal ayrımı olarak kullanıcıya değiştirme ve ayarlama imkanı sunmaktadır. İKİNCİEL GARRETT GTI 2500 dedektör ile arazide istemediğiniz metalleri red edebilir, istediğiniz metalleri algılamasını sağlayabilirsiniz ve bu değişiklikleri Custom programına kaydetme imkanı sağlar.