ÜRÜN DETAY

İkinci El Deephunter Dedektör


Ürün Kodu: 1747
Fiyat: Girilmedi

İkinci el deephunter dedektör, İkinci el deephunter dedektör fiyatı ve özellikleri ile en iyi define ve hazine arama dedektörlerinden biridir. İkinci el makro deephunter dedektör eko paket fiyatı ve ful paket olarak farklı fiyatlarda satılmaktadır. İkinci El Deep Hunter dedektörü satın almak yada kiralamak için  İSTANBUL / ÜSKÜDAR ALTUNİZADE'deki 2 KATLI BÜYÜK  MAĞAZAMIZDA deneme ve testlerini yaparak satın alabilirsiniz. Ayrıca Şirketimize gelen müşterilerimize iknci el dedektör markaları ve modellerini hem fiyatı hemde özelliklerini deepHunter cihazın özellikleriyle  karşılaştırırmısınız. İkinci el deep hunter 3Ddedektörü dünyadaki diger marka ve modellerle denemesini yaparak karşılaştırılmaktadır. İkinci el deep hunter dedektörü satın almak, kiralamak ve ikinci el olarak isterseniz ptt ödemeli kapınıza kadar gönderelim cihazın kontrollerini yaptıktan sonra ödemesini yapabilirsiniz. İkinci el deep hunter yüzey, orta ve derin aramalar için özel olarak tasarlanmış derin define, boşluk ve tek para dedektörünü tek bir cihazda birleştiren dünyadaki ilk ve tek metal dedektörüdür.

İKİNCİ EL DEDEKTÖRLERİ AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALTUNİZADE ÜSKÜDAR İSTANBULDA BULABİLİRSİNİZ.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN HEMEN ARAYINIZ

0216-342-58-59 / 0532-170-34-54 

İKİNCİ EL DEEPHUNTER DEFİNE ve TEK PARA DEDEKTÖRÜ BİR ARADA

İkinci el deephunter dedektör, derin define, boşluk ve tek para dedektörünü tek bir cihazda birleştiren dünyadaki ilk ve tek metal dedektörüdür. Mod 1 (sallamasız) ile büyük defineleri, Mod 2 (sallamalı) ile de tek para ve küçük objeleri inanılmaz derinliklerden tespit eder. İkinci el deephunter dedektörü tüm kullanıcıların hayallerindeki hızlı ve derin dedektör teknolojilerinden biridir. İkinci el deephunter altın ve define dedektörünü tüm kullanıcılar tek bir düğme yardımı ile dilediği modu seçerek ister 3D görüntülü, derindeki metal ve boşlukları tespit edebilen bir define dedektörüne, isterse de sesli altın ve metal ayrımı yapabilen, tek para ve takı gibi küçük metallere daha duyarlı olan çok hızlı bir dedektöre sahip olabilir.

İKİNCİ EL DEDEPHUNTER DEDEKTÖR MÜKEMMEL METAL AYIRIMI ve 3D HEDEF GRAFİĞİ

İkinci el deep hunter Hedef tespitinden sonra alınan rapor ekranında hedefin 3D grafiği ayrıca metal ayrımı görülebilir. Deephunter dedektör mükemmel metal ayrımı sayesinde tespit edilen metalin cinsini altın, değerli, demir ve çelik olarak dört farklı grupta bildirir.

İKİNCİ EL DEEPHUNTER BOŞLUK TESPİTİ

İkinci el deephunter altın ayrım tespiti ve boşluk içerisindeki metallerin ayrımlarını yapabilme yeteneği ile de mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıları kullanıcısına 3D grafik görüntüleri ve farklı ses tonları ile bildirir.

İKİNCİ EL DEEPHUNDER DERİNLİK TESPİTİ

Deephunter tespit edilen hedefin derinliğini "cm" cinsinden oldukça doğru ve başarılı bir şekilde kullanıcısına ekranda gösterir.

DEEPHUNTER DEMİR RET

İkinci el deephunter dedektör demir ret özelliği ile demir içerikli (değersiz) ve atık metalleri eleyerek, sadece değerli metalleri tespit edebilme özelliği sayesinde kullanıcısına rahat ve pratik bir arama imkanı sunar.

İKİNCİ EL DEEPHUNTER HEDEFİN SİNYAL GRAFİĞİ

Deephunter Mod 1’de osiloskop sistemi, hedefin sinyal grafiğini eş zamanlı olarak ekranda verir. Cismin yaklaşık olarak derinliğinden haberdar olabilirsiniz.

  

DEEPHUNTER MOD 2 ARAMA SİSTEMİ

Sallamalı (motion), çok hızlı ve derinden küçük metalleri tespit edebilen, sesli tek para dedektörü modu Bu modda sallamalı olarak (motion) kullanılan C32 standart arama başlığı (26 x 32 cm) ile tek para, takı, süs eşyası ve diğer küçük objeleri başka dedektörlerin ulaşamadıkları derinliklerden kolayca tespit edebilirsiniz. İsterseniz mod 1’de olduğu gibi, C47 opsiyonel büyük arama başlığını (39 x 47 cm) kullanarak daha derindeki ve büyük hedeflere de ulaşabilirsiniz. Kolay bir kullanıma ve metal ayrımına sahip bu sistem bulunan metali altın, değerli ve değersiz olarak 3 farklı ses tonu ile ayırır.

MİNERALLİ TOPRAKLARDA YÜKSEK PERFORMANS

Deephunter®’ın Mod 2’de kullanılan, yüksek mineralli zeminler için tasarlanmış özel ayarları sayesinde her türlü arazi yapısında kolaylıkla arama yapılabilir. Özellikle demir minerali içeren yüksek mineralli topraklarda (plaj, ıslak kum, sürülmüş toprak, vb.) demir ayarlarını kullanarak bu minerallerden gelen parazitleri yok ederek cihazın doğru sinyal vermesini sağlar.

İKİNCİ EL DEEPHUNTER DEMİR ELEME

Dephunter Tıpkı Mod 1'de olduğu gibi bu modda da demir eleme özelliği kullanılarak demir içerikli (değersiz) ve atık metaller elenir ve sadece değerli metallerin tespiti sağlanır. Bu şekilde aramak istemediğiniz metalleri eleyip aramalarınızı hızlandırabilirsiniz.

İKİNCİ EL DEEPHUNTER 3 FARKLI TONDA METAL AYIRIMI

İkinci el deephunter Mod 2 çok net ve kolay anlaşılır bir metal ayrımı sistemine sahiptir. Tespit edilen metalleri 3 farklı ses tonu ile kullanıcısına bildirir. Demir için kalın tonda, değerli ve altın için ise birbirine yakın 2 ince tonda uyarı sesi verir.

DEEP HUNTER ALTIN DEDEKTÖRÜ PRATİK VE KOLAY KULLANIM

Mod 2, ister profesyonel ister amatör tüm kullanıcıların kolaylıkla kullanabilecekleri ve hedef tespitinde sadece sesli uyarı vererek çok hızlı arama yapabilecekleri şekilde tasarlanmıştır.