ÜRÜN DETAY

Yeraltı Görüntüleme Radarı, Marduk A-Z-7000


Ürün Kodu: 1692
Fiyat: 38000

Yeraltı görüntüleme cihazı marduk Az 7000, ile toprak altında tespit yapmış olduğunuz metal içerikli yapıları 7 farklı hafızada kayıt yapabilmektedir. MARDUK AZ 7000 şarj edilebilir. VLF-EM very low frequency sisteme sahiptir. Marduk az 7000 cihazı ile tespit yapılan görüntüleri kendi özel yazılımında 3 boyutlu olarak inceleyebilir, sayaçlarındaki özel filitreleme yöntemiyle yapıların en ve boylarını hesaplayabirsiniz.  Aziz Dedektör Teknoloileri Altunizade' deki iki katlı mağazamızdan test ederek satın alabilirsiniz. Marduk yeraltı görüntüleme modelini kiralikdedektorler.net sitemizden diğer modellerle birlikte 30 dan fazla modeli inceleyip nakit fiyatına taksitli satın alabilirsiniz.

 0216 342 58 59 / 0532 170 34 54 / ÜSKÜDAR-İSTANBUL  

  

 Yeraltı Görüntüleme Cihazı Marduk A-Z 7000 Tanıtım Videosu;

 

 

Yeraltı görüntüleme sistemi marduk Az 7000 sadeliği boyutu ve kullanım kolaylığı nedeni ile MARDUK AZ 7000 VLF -EM sistemi, havadaki manyetik ve / veya radyometrik ölçümler için ideal bir cihazdır. Değerli ve değersiz metallerin tespitinde oda, tünel, mahzen, mezar ve yapı araştırmalarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan cihazdır. MARDUK AZ 7000 arkeolojik araştırmalarında yeraltı tünel girişlerinde, doğalgaz boru hatları, elektrik kablo sistemleri, telefon kablo sistemleri, belediye logar kapakları tespitinde kullanılmaktadır. Ayrıca arkeolojik araştırmalarda hızlı bir şekilde veri alabilir ıslak ve kuru toprakta çalışma olanağı sağlar. MARDUK AZ 7000 otomatik ve manuel çalışma sistemine sahiptir.               

TEKNİK ÖZELLİKLER VE PARÇALAR ;

Yazılımı çalıştıran bilgisayar, VLF-EM sistem anteni, Şarj aleti 12 Volt, Lityum iyon pil, Karanlık ortamda aydınlatma, Otomatik ofset sistem
Elle ayarlanabilir filtre seçeneği, Bilgisayar ve taşıma çantası, 3D yazılım, Kullanım kılavuzu, Kullanım CD’si, Ücretsiz sınırsız eğitim.