KURUMSAL

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Altın ve define dedektörü kiralama ve satışı konusunda Aziz Dedektör Bilişim Teknolojileri Türkiye ve dünyadaki vizyonu, her zaman en iyi altın ayrımı yapabilen, derinlik hesaplayan, mineralli topraklardan etkilenmeyen, derin dedektör modellerini, toprakaltı görüntüleme sistemleri ve alan tarama cihazlarını sizlere sunmaktadır.

Aziz Dedektör Bilişim Teknolojileri ARG Yazılım Ve Tasarımlarını şu ana kadar yapılan altın ayrınlı dedektör  modelleri olsun görüntülü define arama cihazları konusunda üretilen cihazların ve çalışmaların 2023 vizyonu olarak son teknoloji android renkli TFT ekran sistemlerini argesinde tamamlamış olup  %100 Türk mühendislik harikası olan dedektör ve yer altı görüntüleme teknolojilerini  sadece,  Türkiye de değil, bütün dünyaya satışını yaparak dünyada üretilen dedektör ve yer altı görüntüleme radarlarından daha iyilerini  yapmayı hedeflemiştir.

Dedektör satışı konusunda ve yeraltı görüntleme cihazları konusundaTürk ekonomisine geçmiş yıllarda yaptığı katkılarından daha fazlasını her yıl iki kat daha artırmayı hedeflemiştir. İnşaALLAH 2023  sonuna kadar bu hedeflerini başararak, tüm Türkiye ye yıllık 2000 cihaz satışını ve bütün dünya da 9000 cihaz satışını  artırmayı hedeflemiştir. Siz değerli müşterilemizin ve Türk ulusunun verdiği destekle her zaman en iyileri başarmıştır.