KURUMSAL

Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

Sayın define tutkunları, AZİZ DEDEKTÖR BİŞİM TEKNOLOJİLERİ kurucusu Aziz SANDIKÇIOĞLU Genç yaşlarında  babası sayesinde define maceralarına başlamış 1999 yılında dedektörlerle tanışma fırsatı bulmuş ve 2000 yılında   dedektör  satışlarına ARG  ve imalatına   başlamıştır. Aziz bey  bir çok cihazın tasarım ve çalışma sistemleri üzerindeki bilgi ve deneyimini o günden  beri  geliştirerek EN İYİ İLERİ DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİNİ üretmeyi Başarmıştır. 2000 Yılından bu güne kadar Türkiye nin bir çok bölgesini gezmiş yılların verdiği birikim ve tecrübeyle yıllardır definecilere her türlü cihaz kullanımı konusunda  eğitim ve bilgi vermiştir. Aziz bey,  genç yaşlarda  Türkiye nin bir çok bölgesinde define maceralarını ve işaretler konusunda bizzat kendi gördügü yaşadığı birikimlerini 2000 yılından beri  siz defineciler den  gelen işaretlerin bilgisini  her zaman sizlerle paylaşmayı bilmiştir. Aziz bey aynı zamanda define işaretleri konusunda son derece profosyonel bilgi danışma ve çözüm uzmanır.

 ALLAH nasip ederse kendi arşivinde bulunan en son güncel gerçek resimli define işaretlerinden oluşan  büyük boy 2000 e  yakın  işaretleri içeren define ve işaretler kitabını, Türkçe  ve ingilizce olarak siz define tutkunlarının hizmetine sunacaktır.

Aziz Bey, 1999 yılından beri yaptığı çalışmalarının ustalık dönemini kendi ismi altında kurup taçlandırmayı amaçlamıştır. Tüm Türkiye de kuracağı bayilik ağını bütün dünyaya taşıyarak kendi fabrikasında çıkardığı cihazların uzun yıllar süren arge çalışması sonucunda dünya daki en iyi dedektör sistemlerini çıkarmayı başarmıştır. Bu cihazların deneme  testlerini  ister stantlarımızda, ister açık arazide eğitimi verilerek satışı yapılmaktadır.

Türkiye de altın ve define aramada kullanılan cihazların dışında, hedef ve yön bulma cihazları olarak bilinen,  alan tarama cihazlarının yılardır satışını yaptıgı gibi 2009 yılından beri,  imalatınıda yapmaktadır.

Alan taramada İSMİ TESCİLLİ VE PATENTLİ BİONİC SİSTEM ALAN TARAMA CİHAZLARI NIN içindeki özel toz karışımlarını en iyi bilenlerden biri olarak tasarlayıp, sunduğu formülleri AZİZ DEDEKTÖRlogosu bulunan sitelerinde bulabilirsiniz. 

Türkiye genelinde satış bayilerimizde 100 METRE ile 400 METRE yön bulabilen  2 ile 10 METRE derinliklerdeki altın, gümüş, bronz ve yeraltındaki tünel girişlerini, mahzenleri, oda mezarları en iyi bulabilen alan tarama ve derin dedektör teknolojilerini bulabilir,  ister kiralık,ister satılık,  kredi kartı ile taksitli satın alabilirsiniz.

AZİZ DEDEKTÖR,  profesyonel müşteri temsilcisi kadrosu ile hizmetinizde, aynı zaman da Alman teknoloji  EMFAD TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME sistemlerinin distribütörlüğünü yapmaktadır. Yer altı görüntüleme radarları ve dedektör sistemlerini Avrupa, ABD, İngiltere, Fransa, Kanada, Avustralya  ve Türkiye de üretilen diğer dedektör sistemlerini ve yer altı görüntüleme cihazlarının da satışını ve kiralamasını yapmaktadır. 

AZİZ DEDEKTÖR TEKNOLOJİ MERKEZİ, sizlere her zaman en iyisini sunmaya devam edecektir. Çok yakın zamanda  2015-2016-2017  müzayide fiyatlarını içeren Roma, Bizans, Grek ve obje kitaplarının Baskı İzinlerini aldığında  siz define ve hobi tutkunlarına sunacaktır. AZİZ DEDEKTÖR LOGOLARINI İÇEREN SİTELERDE İngilizce Olarak 2015-2016  katologların Tamamını Bulabilirsiniz.

Defineye,  gönül veren ve cihaz almaya karar veren, değerli müşterilerimize,  tavsiyemiz  Dedektör, Alan Tarama Cihazları, Toprak Altı Görüntüleme Radarları ve Sistemlerini almadan önce AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİN den bilgi alabilirsiniz.  Aziz Dedektör Mağzalarında ve  Şhowroomlarında Dünya da ve Türkiye de üretilen kaliteli, saygın dedektörlerin satışı  ve denemeleri yapılmaktadır. Sizlere son tavsiyemiz sitelerde kişilerin yada kurumsal firma adı altında satılan ve yazılanları değil mutlaka fiyatlarını ve özelliklerini  karşılaştırarak  bütçenize uygun kaliteli derin  altın ayrımlı dedektörü ve alan taramayı alınız. Gerçek bilginin paylaşıldığı AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ne uğramadan karar vermeyiniz.