HİZMETLERİMİZ

Kiralık Yeraltı Görüntüleme Radarları

Kiralık Yeraltı Görüntüleme Radarları

KİRALIK TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI, KİRALIK TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME RADARLARIYLA ARAZİDE  VE STANTLARIMIZDA YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALARDA MALA, ZOND, EMFAD, EXP 4000, ROVER C2 VE DİĞER MARKA MODELLERİ 6 İLE 12 MT DEN FAZLA DERİN ÇEKMEDİKLERİ TESPİT EDİLMİŞTİR. AKSİNİ İDDA EDENLERİN SİSTEMLERİ BİLEN ELEKTRONİK VE YAZILIM MÜHENDİSLERİNE DANIŞABİLİRLER. İSTEYEN KİŞİ YADA FİRMALARI 7 YIL ÖNCE TOPRAK ALTINA YAPILAN TEST STANLARIMIZA BEKLİYORUZ. MAĞAZAMIZDAKİ 15 FARKLI TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZI  30 FARKLI ALTIN AYRIMLI DERİN DEDEKTÖR MODELLERİ VE 9 FARKLI DERİNLİK HESAPLAYAN 500 MT UZAK MESAFEYİ TARAYABİLEN UZUN MENZİLLİ ALAN TARAMA ÇEŞİTLERİYLE TÜRKİYEDEKİ EN GENİŞ  KAPSAMLI CİHAZ ÇEŞİTİYLE  HEM ARAZİDE HEMDE OFİSTEKİ DENEME STANTLARIMIZDA ASLINA UYGUN GERÇEK DENEMELER YAPILMAKTADIR.   

YERALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZI MARDUK A-Z-700

Yeraltı görüntüleme cihazı Marduk Az 7000 sadeliği boyutu ve kullanım kolaylığı nedeni ile  VLF -EM sistemi, havadaki manyetik ve / veya radyometrik ölçümler için ideal bir cihazdır. Değerli ve değersiz metallerin tespitinde oda, tünel, mahzen, mezar ve yapı araştırmalarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan cihazdır.

 

Marduk A-Z 7000 arkeolojik araştırmalarında yeraltı tünel girişlerinde, doğalgaz boru hatları, elektrik kablo sistemleri, telefon kablo sistemleri, belediye logar kapakları tespitinde kullanılmaktadır. Ayrıca arkeolojik araştırmalarda hızlı bir şekilde veri alabilir ıslak ve kuru toprakta çalışma olanağı sağlar. MARDUK AZ 7000 otomatik ve manuel çalışma sistemine sahiptir. 


     

 

YERALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZI MALA GPR RADAR

Mala gpr radar hem sığ yüzeysel hem de derin hedefler için ultra hızlı eş zamanlı 500 MHz Anteni, 350 KHz Anteni, 250 KHz Anteni, 100 KHZ Anteni 50 MHz Anteni, 25 MHz Anten seçenekleri ile yüksek derinliklere inmektedir. Mala sistemlerinde  çözünürlüklü  yüksek veri toplama özellikli 80-950 MHz etkili bant genişliği aralığı. Mala locator yer altı görüntüleme cihazı, Aziz Dedektör Teknolojilerinde mala gpr yeraltı görüntüleme cihazının eğitimini arazi şartlarında deneyerek satın alabilirsiniz. İster mala sitemleri ile define olduğunu şüphelendiğiniz yerlerdeki oda ve tünelleri 6 metre ille 20 metre derinleri tespit edebilirsiniz. 


Yer altı görüntüleme cihazı Mala olağanüstü veri toplama özelliklerine sahip katlanabilir doğrudan yerinde sonuçlar veren sağlam katlanabilir yer altı görüntüleme cihazıdır. Mala sistemlerinde en önemi an anten bant genişliğine sahip olmasıdır.
 

 

AZİZ DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİ ÇALIŞMALARI  OLARAK   HİÇ BİR KURUM YADA KİŞİLERİ KARALAMAK DEĞİL DEFİNEYE GÖNÜL VERENLERİ  ÖZELLİKLE YENİ BAŞLAYANLARI SADECE UYARMAKTIR. ALGI OPERASYONLARI VE SÖYLEMLERİYLE  İŞE YARAMAYAN DEDEKTÖRLERİ  VE TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARINI OLAGAN ÜSTÜ GİBİ GÖSTEREREK SATAN DEFİNECİLERİ KANDIRAN BAZI SÖZDE FİRMALARIN YALANLARI KONUSUNDA UYARMAKTIR.