HİZMETLERİMİZ

Kiralık Satılık En İyi Dedektörler

Kiralık Satılık En İyi Dedektörler

KİRALIK DEDEKTÖR FİYATLARI, KİRALIK ALTIN DEFİNE DEDEKTÖRLERİ, KİRALIK ALAN TARAMA CİHAZLARI VE KİRALIK TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME RADARLARI HAFTALIK, AYLIK KİRALAMA FİYATLARI İÇİN AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİNİ ARAYABİLİRSİNİZ. KİRALIK DEDEKTÖR ALMAK İSTEYENLER İSTANBUL ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞINDAKİ 2 KATLI BÜYÜK MAĞAZAMIZDAKİ STANDLARIMIZDAKİ BÜTÜN KRALIK SATILIK DEDEKTÖR MARKALARI VE MODELLERİNİN EĞİTİM VE TANITIMLARI YAPILMAKTADIR. KİRALIK VE SATILIK DEDEKTÖRLERİ UYGUN FİYATLARDA SATIN ALMAK İSTEYENLERE 7 YIL ÖNCE ARAZİDE TOPRAK ALTINDA YAPILMIŞ OLAN STANDLARIMIZDA İSTEDİĞİNİZ DEDEKTÖR MARKA VE MODELİN UYGULAMA VE DENEMELERİ HER CUMARTESİ GÜNÜ YAPILMAKTADIR. ÖZELLİKLE YENİ ÇIKAN EN SON TEKNOLOJİ DEDEKTÖR VE ALAN TARAMA CİHAZLARI, GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR SİSTEMLERİ, ALTIN AYRIMLI ALTIN VE DEFİNE DEDEKTÖRLERİ İÇİN KATEGORİ BÖLÜMLERİNDEN İNCELEYEBİLİR İSTERSENİZ YOUTUBE AZİZ DEDEKTÖR TEKNOLOJİ MERKEZİ KANALIMIZA ABONE OLUP ŞİRKETİMİZİN ÇIKARTMIŞ OLDUĞU YENİ DEDEKTÖR MODELLERİNİ VE DÜNYADA Kİ ÇIKAN DEDEKTÖR VİDEOLARINI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

ALTIN DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ A6 PLUS

A6 Plus dedektör derinlerdeki defineleri 7 khz büyük başlık ile yer altındaki altın ve defineleri, oda mezarları, tünel ve kuyuları slow arama modu sayesinde 2D Canlı grafikle 2,5 metre net 3 metre maksimum derinlere kadar tahmini tespitler yapabilmektedir. Define işaretleri olan bölgelerdeki hazineleri A6 plus altın define dedektörü fiyatıyla ve 3 FARKLI 7-Khz, 14-Khz, 20-Khz bobin tasarımı ve 2 farklı sistem üzerine tasarlanmıştır.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

0216 342 58 59 / 0532 170 34 54 / 0542 533 10 10 / 0542 747 19 18   ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL


 

 

 

 

 

ALTIN DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ VİA GOLD A9

Via Gold A9 özellikle fiyatı bakımından, 100 metre çevresini tarayan alan tarama cihazı özelliği ile, sayısal IP arama ve pointer odaklama özelliği ile rakiplerine büyük fark atıyor. Via Gold A9 altın arama dedektörü sayesinde küçük altın, gümüş, bronz, tunç parçalarının, tek paraların ve sikkelerin merkez noktasının garanti şekilde bulunmasını sağlar. Via Gold A9 VLF sistemi, 3 farklı tarama teknolojisi ve 3 ayrı kullanım sağlayan define başlıkları ile birlikte en derin defineleri 3 metre derinden garanti bulma imkanı sunmaktadır. Altın arama dedektörü, 60x60 7 khz arama başlığı ile yer altındaki oda mezarlarını, tünel girişlerini, kaya içindeki büyük külçe altın ve hazineleri, define işareti yapılmış Ermeni, Rum hazine ve definelerini, Roma, Bizans, Greek altınlarını, gümüş, bronz, tunç, metal obje ve heykelleri 20 santim ile 3 metre derinden bulabilmektedir.

 

DİKKAT: Toprak altı görüntüleme radarları diye ifade edilen cihazlarda inanılmaz derecede bilgi kirliligi ve yalan  bulunmaktadır. bu yalanlar kurumsal firma adı altında yada bazı küçük işletmeler tarafından genelde şu şekilde ifade edilmektedir. İsrail yapımı, Özel yapım,  biz yaptık, Ben kullanıyorum ben çok şey buldum benim mühendislerim şunları buldu gibi ifadeler kullanılmaktadır, Başka yanlan söylemler ise uydu bağlantılı toprak altı görüntülemesi ve yer tesbiti yapıldıgını ifade eden kişi yada kişiler, Bunlar genelde sosyal medya ortamında faliyet göstermektedirler, Bu kişi yada kişiler sizin göndermiş oldugunuz konum üzerinden çekip yaptıklarını söylemektedirler bu söylemler kesinlikle yalan söylemlerdir. Firmamızın sahibi AZİZ SANDIKÇIOĞLU' nun Türkiye gezileri sonucunda ve ofisimize gelen müşterilerin söylemlerinden  ve yapılan çalışmalarda bu zamana kadar  hiç bir sonuç alınamamış ve bir çok bölgeninde daha sonra başka kişiler tarafından kazılarak çalışmalar yapıldıgı görülmüştür. Sonuç itibariyle uydu bağlantısı diyerek inandıgınız kişilere gönderdiginiz konum sayesinde define oldugunu umut ettiginiz yerlerin tesbitlerini yaptıkları görülmüştür. Ancak bu tesbitlerin Hangi kurum yada devlet tarafından yapıldıgı anlaşılamamıştır. bu konuyla ilgili daha geniş kapsamlı bilgi sizlerle yooutube  kanallarımızda  logomuzun bulundugu tüm sitelerimizde sizlerle paylaşılacaktır.

 

 

LÜTFEN DİKKAT: DEDEKTÖR CİHAZI KİRALAMASINDA AŞAĞIDAKİ EVRAKLARDAN MUTLAKA BİR TANESİ GEREKMEKTEDİR.

ADINIZA KAYITLI BİR FATURA OLABİLİR, ÖRNEK ; ( ELEKTRİK, SU, DOĞALGAZ GİBİ ) BİR TANESİ YETERLİDİR, YA DA İKAMETGAH KAĞIDI VEYA E-DEVLETTEN NÜFUS KAĞIT ÖRNEĞİ
NOT : DİKKAT ! FİYATLARI YÜKSEK OLAN BİLGİSAYARLI TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI KİRAYA VERİLİRKEN CİHAZIN 4 TE 1 FİYATI NAKİT OLARAK TEMİNAT OLARAK ALINMAKTADIR. DAHA GENİŞ KAPSAMLI BİLGİ İÇİN ARAYINIZ...

AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1999 YILINDAN BERİ HİZMET VERMEKTEDİR. ÜSKÜDAR ALTUNİZADE' DEKİ 2 KATLI BÜYÜK MAĞAZAMIZA GELEREK İSTEDİĞİNİZ DEDEKTÖR MARKALARININ DENEME VE EĞİTİMLERİNİ YAPABİLİRSİNİZ. İSTEDİĞİNİZ MARKA MODELİ ADRESİNİZE PTT ÖDEMELİ ALABİLİRSİNİZ.