HİZMETLERİMİZ

Dedektör Videoları

Dedektör Videoları

Kiralık dedektör videoları ve yeraltı görüntüleme radarları videolarının tamamını www.dedektorvideolari.com  sitemizden izleyebilirsiniz, kiralık dedektör yada toprak altı görüntüleme radarları ve cihazı videolerı izleyenler, toprak altı görüntüleme cihazı  diye ifade edilen cihazlarda inanılmaz derecede bilgi kirliligi ve yalan bulunmaktadır. Bu yalanlar kurumsal firma adı altında yada bazı küçük işletmeler tarafından genelde şu şekilde ifade edilmektedir. İsrail yapımı, Özel yapım,  biz yaptık, Ben kullanıyorum ben çok şey buldum benim mühendislerim şunları buldu gibi ifadeler kullanılmaktadır, Bu kişi yada firmalar derinlik söylemlerinde ise 15 mt 20 mt 30 mt gibi inanılmaz uçuk yalanlar söylemektedir. Bu söylemleri ifade eden kişi yada firmalarla çalışma yapanların sonuca gitmeleri mümkün olmayacaktır. Sözde kurumsal ve bilir kişi gibi görünen kişi yada firmalardan sadece hikayeler ve macera dinlemekten başka hiç bir çıkarları olmayacaktır. Toprak altı görüntüleme cihazları diye bilinen cihazların  çalışma sistemleri 4 ile 8 metre daha derinden tesbitler yapması mümkün degildir, hatta bazılarının algılama sensörü 2 mt derindekini bile tesbit yapamamaktadır. Son zamanlarda çok sık rasladıgımız  başka yalan söylemler ise uydu bağlantılı toprak altı görüntülemesi tesbiti yapıldıgını ifade eden kişi yada kişiler, Bunlar genelde sosyal medya ortamında faliyet göstermektedirler, Bu kişi yada kişiler sizin göndermiş olduğunuz konum üzerinden çekim yaptıklarını söylemektedirler bu söylemler kesinlikle yalan söylemlerdir. Firmamızın sahibi AZİZ SANDIKÇIOĞLU' nun Türkiye gezileri sonucunda karşılaştıkları ve bizlere ulaşan müşterilerin söylemlerinden ve yaptıkları çalışmalarda bu zamana kadar  hiç bir sonuç almadıklarını söylemektedirler. Ancak işaretleri olan müşteriler işaretlerin oldugu yerden uydu çekimi yapacağım diyen kişi yada kişilere konum gönderenlerin bölgesinde daha sonra başka kişiler tarafından kazılar ve  çalışmalar yapıldıgı görülmüştür. Sonuç itibariyle uydu bağlantısı diyerek inandıgınız kişilere gönderdiginiz konum sayesinde define oldugunu umut ettiginiz yerlerin tesbitlerini yaptıkları görülmüştür. Ancak bu tesbitlerin Hangi kurum yada devlet tarafından yapıldıgı anlaşılamamıştır. bu konuyla ilgili daha geniş kapsamlı bilgi sizlerle yooutube  kanallarımızda  logomuzun bulunduğu tüm sitelerimizde sizlerle paylaşılacaktır.

DEDEKTÖR VİDEOLARINDAKİ HİLELERE DİKKAT EDİNİZ AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ OLARAK İSTANBUL / ÜSKÜDAR ALTUNİZADE DEKİ SATIŞ MAĞAZAMIZDA 15 FARKLI TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME  CİHAZI VE DEDEKTÖRLERİN KİRALAMASI VE SATIŞI YAPILMAKTADIR. AYRICA MAĞAZAMIZDAKİ ALTIN AYRIMLI DERİN DEFİNE ARAMA DEDEKTÖR MARKALRINI ARAZİ KOŞULLARINDA VE OFİSTEKİ DENEME STANTLARIMIZDA UYGULAMALI TEST YAPILARAK  SATIŞ VE KİRALAMASI YAPILMAKTADIR.

DİKKAT: TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZI YADA RADARLARI DİYE BİLİNEN YERİN ALTINDAKİ YAPILARIN BOZULMALARINI VE MANYETİK ALAN OLUŞAN METALLERİN TESBİTİNDE KULLANINAN RADAR CİHAZLARININ SATIŞI VE KİRALAMASI EĞİTİMLERİ ÜCRETSİZDİR.  YER ALTI GÖRÜNTÜLEME RADARLARI BİLGİSAYARDAKİ YAZILIMI SAYESİNDE YAPILAN ÇEKİMLERİ SENSÖRLER VE ANTENLER VASITASI İLE TOPRAK ALTINDAKİ DEFİNE VE HAZİNELERİN TESBİTİNİ YAPABİLEN CİHAZLARIN  7 YIL ÖNCE ARAZIDEKİ TOPRAK ALTINA YAPILMIŞ  1 METRE İLE 5 METRE DERİNDEKİ STANLARIMIZDA İSTEYENLERE EYİTİM VERİLMEKTEDİR.  TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARININ BAZILARINDA  KİRA BEDELİNİN DIŞINDA NAKİT OLARAK TEMİNAT ALINMAKTADIR, DAHA GENİŞ KAPSAMLI BİLGİ İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİNDEN MUTLAKA BİLGİ ALINIZ.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

0216 342 58 59 / 0532 170 34 54 / 0542 533 10 10 / 0542 747 19 18   ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

DEDEKTÖR ALAN TARAMA VE TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI TANITIM VE DENEME VİDEOLARI İÇİN YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUNUZ YENİ ÇIKAN DEDEKTÖR VİDEOLARI VE DEFİNE İŞARETLERİ VİDEOLARI İÇİN TAKİPTE KALIN BU LİNKE TIKLAYARAK YOUTUBE KANALIMIZA GEÇİŞ YAPABİLİR ABONE OLARAK VİDEOLARIMIZI İZLEYEBİLİRSİNİZ.