HİZMETLERİMİZ

Alan Tarama Cihazları Ve Dedektörleri

Alan Tarama Cihazları Ve Dedektörleri

Alan tarama cihazı, Altın ve define bulucu Alan tarama cihazı eski çağlardan beri kullanılan bir sistemdir. alan tarama cihazı yada dedektörü yapılış ve kullanış şekilleri alan tarama cihazına göre deyişmektedir. aziz dedektör bilişim teknolojilerinin yapmış oldugu alan tarama çeşitleri markası türkiye patent enstitüsü tarafından onaylanmış gerek tutma aparatları içindeki özel karışımları gerekse ekranlı frekans devre kutusu ve topraklama cihazı gerçek anlamda en az hatayla çalışan alan tarama cihazları serilerindendir daha geniş bilgi için müşteri temsilcilerinden bilgi alabilir, yada ofisimizde ve arazideki deneme stantlarımızda test ederek satın alablirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

0216 342 58 59 / 0532 170 34 54 / 0542 533 10 10 / 0542 747 19 18   ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

ALAN TARAMA CİHAZI BİONİC A-T-7

Bionic a-t-7 100 Metre uzak mesafelerdeki oda mezarları, tünel ve kuyu girişlerini, büyük gömülü define ve hazineleri ön tespit yapabilmektedir. Bionic a-t-7 derinlik hesaplama özelliği, tekli ve çiftli kullanım seçeneği sayesinde her türlü hava şartlarında kullanma imkanı sağlamaktadır. 

 

 

Ekranlı Alan tarama cihazı Bionic AT 7 bu zamana kadar bildiğiniz alan tarama cihazlarında çok farklı çalışma sistemi bulunmaktadır. Boşluk bulucu bionic alan tarama cihazı ALTIN, GÜMÜŞ, BOŞLUK VE TÜM METALLER ayrım modu özelliğine sahiptir.  Bionic at 7 alan tarama cihazı 100 mt ile 500 mt uzun mesafeyi ve çevresini garantili tarama özelliğine sahiptir. Bionic alan tarama cihazının özel yapılmış iletkenliği tutma aparatlarının içindeki özel karışım formülleri sayesinde çok az hatayla  büyük hazineleri yer altındaki, kral mezarlarını, mahzenleri, tünel girişlerini tespit yapabilmektedir. Dijital ekranlı topraklama sistem kutusu sayesinde mineralli toprakların çoğunluğundan etkilenmeden  hedefini yakalamaktadır. Bionic at 7 alan tarama konusunda tam bir avcıdır. Özellikle  dağlık bölgelerde define ve hazine arayanlar ön keşif için 500 mt çevresini minerallerden etkilenmeden tarayabilen Bionic AT 7  sizin uzakları gören keşif yapan gözünüz olacaktır.                                      

BOŞLUK BULUCU BİONİC AT 7 ALAN TARAMA CİHAZI Tek başınıza her türlü geniş arazilerde isterseniz hazneli olması özelliği sayesinde bulmak istediğiniz maddeyi haznesine koyarak ön keşif için çok uzak noktalardaki definelerin bulunması konusunda size yardımcı olacaktır. BİONİC AT 7 görünürlüğü kaybolmuş kral mezarları, bunlara benzer yerleri bulabileceğiniz alan tarama cihazıdır. 

ALAN TARAMA CİHAZI VİA GOLD LRL SCANNER

Alan tarama cihazı Via Gold LRL scanner medeniyetlere ait define işaretleri, ermeni ve Rumların define ve hazineleri saklarken kayalara yaptıkları define işaretleri olan arazilerde hedefini yakalama konusunda özellikleri ve kullanımı en iyi alan tarama sistemlerinden biridir, define olan arazileri tararken aynı zamanda otomatik arama modları dışında özel frekans ayarı sayesinde 01 den 9.9 kadar istediğiniz frekans modlarına göre ayarlayabilme seçeneği sunmaktadır. Alan tarama cihazı VİAGOLD LRL SCANNER 100 Metre ile 200 Metre çevresindeki roma oda kaya mezarları, Bizans oda ve kaya mezarlarını, Tümülüs tünel girişlerini, kapalı kuyu ve mahzenleri % 50 garantili bulabilmektedir. Alan tarama cihazı via gold LRL Scanner özel yapılmış iletkenliği tutma aparatlarının içindeki özel karışım formülleri sayesinde çok az hatayla büyük hazineleri yer altındaki, kral mezarlarını, mahzenleri, tünel girişlerini tespit yapabilmektedir. Dijital ekranlı olması sayesinde minerallerden çok fazla etkilenmeden hedefini yakalama konusunda tam bir avcıdır. Özellikle dağlık bölgelerde define ve hazine arayanlar ön keşif için 200 metre uzak mesafeleri tarayabilirsiniz.