HİZMETLERİMİZ

Alan Tarama Cihazları Ve Dedektörleri

Alan Tarama Cihazları Ve Dedektörleri

Alan tarama cihazı, Altın ve define bulucu Alan tarama cihazı eski çağlardan beri kullanılan bir sistemdir. alan tarama cihazı yada dedektörü yapılış ve kullanış şekilleri alan tarama cihazına göre deyişmektedir. aziz dedektör bilişim teknolojilerinin yapmış oldugu alan tarama çeşitleri markası türkiye patent enstitüsü tarafından onaylanmış gerek tutma aparatları içindeki özel karışımları gerekse ekranlı frekans devre kutusu ve topraklama cihazı gerçek anlamda en az hatayla çalışan alan tarama cihazları serilerindendir daha geniş bilgi için müşteri temsilcilerinden bilgi alabilir, yada ofisimizde ve arazideki deneme stantlarımızda test ederek satın alablirsiniz.

 Ekranlı Alan tarama cihazı Bionic AT 7 bu zamana kadar bildiğiniz alan tarama cihazlarında çok farklı çalışma sistemi bulunmaktadır. Boşluk bulucu bionic alan tarama cihazı ALTIN, GÜMÜŞ, BOŞLUK VE TÜM METALLER ayrım modu özelliğine sahiptir.  Bionic at 7 alan tarama cihazı 100 mt ile 500 mt uzun mesafeyi ve çevresini garantili tarama özelliğine sahiptir. Bionic alan tarama cihazının özel yapılmış iletkenliği tutma aparatlarının içindeki özel karışım formülleri sayesinde çok az hatayla  büyük hazineleri yer altındaki, kral mezarlarını, mahzenleri, tünel girişlerini tespit yapabilmektedir. Dijital ekranlı topraklama sistem kutusu sayesinde mineralli toprakların çoğunluğundan etkilenmeden  hedefini yakalamaktadır. Bionic at 7 alan tarama konusunda tam bir avcıdır. Özellikle  dağlık bölgelerde define ve hazine arayanlar ön keşif için 500 mt çevresini minerallerden etkilenmeden tarayabilen Bionic AT 7  sizin uzakları gören keşif yapan gözünüz olacaktır.

                       LİNKE TIKLAYARAK ALAN TARAMA CİHAZLARINI İNCELEYEBİLİRSİNİZ

                                 

 

 

 

BOŞLUK BULUCU BİONİC AT 7 ALAN TARAMA CİHAZI Tek başınıza her türlü geniş arazilerde isterseniz hazneli olması özelliği sayesinde bulmak istediğiniz maddeyi haznesine koyarak ön keşif için çok uzak noktalardaki definelerin bulunması konusunda size yardımcı olacaktır. BİONİC AT 7 görünürlüğü kaybolmuş kral mezarları, bunlara benzer yerleri bulabileceğiniz alan tarama cihazıdır.