HABERLER

En İyi Altın Cihazları

En İyi Altın Cihazları
  • Tarih: 27 - Ocak - 2020

Altın dedektörü fiyatları nasıl  olmalı ? Türkiyede altın dedektörü satın alırken dikkat edilmesi gereken metal ayrım özelliği olması, metallari altın ve değerli olarak farklı sinyal  ve seslerde altın olup olmadığını ekranında göstermesi gerekmektedir. Altın dedektör sistemleri ilk icad edildiğinde toprak altındaki metalleri bulmak için tasarlanmıştır, teknolojinin ilerlemesiyle tüm elektronik ürünlerde olduğu gibi dedektör sistemlerine altın ayrım özelliği geliştirilerek define amaçlıda kullanılmaya başlamıştır. Dedektörler toprak ve kaya içindeki metalleri bulabilme özelliklerine sahiptir, ancak her dedektör altın ayrımı, gümüş ayrımı yapmamaktadır, Define meraklıları altın ayrımlı dedektörü alırken güvenilir firmalardan satın almasında fayda vardır.

Altın ayrımlı dedektörlerin imalatına 2003 yıllarında başlayan Aziz dedektör teknolojileri kendi AR-GE sinde tasarladığı ekranlı altın ayrımlı define dedektörlerinin satış ve kiralamasını yapmaktadır. Aziz dedektör teknolojileri ekranlı altın dedektörlerini farklı tasarımlarda hem Türkiye'deki kullanıcılarına hemde tüm dünyaya satışını yapmaktadır. Altın dedektrörü satın alırken dikkat edilmesi gerekenlerden biride mineralli topraklarda dedektörün sağlıklı stabilize çalışması, kararlı ve derindeki altın ve defineleri bulması gerekmektedir. Altın dedektörü almak isteyenler haklı olarak en iyi dedektörü en uygun fiyatta olması çok önemli, dedektörlerdeki fiyat seçeneklerinin çok olması VLF yada PULSE sistemlerini test ederek satın almak istemektedirler.

Türkiyede defineki  avcıları, yani macara severler ellerinde eski ikinci el dedektörlerini derin görüntülü altın ayrımlı derin dedektör markaları ile takas yapma imkanına sahip olabilirler. Elinizdeki ikinci el dedektörü Aziz dedektör teknolojilerini kendi AR-GE sinde ürettiği garantili derin altın ayrımlı dedektörler ile uygun fiyatlarda takas yapabilme imkanlarına sahiptirler. AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ  ALTUNİZADE ÜSKÜDAR İSTANBUL' daki 2 katlı mağazamızda 40 dan fazla dedektör ve alan tarama cihazlarını ofis içinde ister 2010 yılında yapılan test sahamızda altın ayrımlı dedektör modellerinden istediklerini test ederek satın alabilirler.